Ankara Katalog Tasarımı

Ankara Katalog Tasarımı

Katalog ,Dergi, broşür ve el ilanları pazarlama faaliyetlerinin hala en önemli parçalarından birisi. Markalarınızın ürün veya hizmetleri hakkında detaylı bilgilere ve birkaç görsellerine yer veren kataloglar günümüzde de sıklıkla kullanılıyor. Bir markanın bilgilendirme ve tanıtma faaliyetleri için son derece önemli olan katalogların tasarımı marka kimliğine ise uygun olarak yapılmalı.İnceleyen hedef kitlesine doğru mesajlar vermeli

Katalog Tasarımı Nedir?

Firmaların ürünleri ya da hizmetleri hakkında detaylı bilgilere yer veren ve çok sayfalı görsel içeren reklam tanıtım aracı olarak bilinen kataloglar vitrin olarak değerlendirilebilir. Kataloglar amaçlara göre hazırlandığı için tasarımlar da departmanlara veya hizmet portföyüne göre değişebilmektedir. Belirli bir departmanı ele alıp teknik bilgi vermek istiyorsanız katalog tasarımını geniş bir firma kataloğu halinde de verebilirsiniz.Bunun için katalogun verileceği hedef müşteri kitlesinin ilgi ve beğenisi önemli olacaktır.

Kaliteli Katalog Tasarımı Nasıl Yapılmalıdır?

Katalog tasarımlarında en önemli ilk kriter tasarımın neden yapıldığı. Bilgi vermek ya da sadece reklam yapmak için katalog tasarımı yapılıyorsa kataloğun ebatı ve tipi değişkenlik gösterebilir. Müşterilerinizin sordukları sorulara yanıt bulabileceği bir katalog tasarımı istiyorsanız diğer katalog tasarımlarından ayrı bir tasarımla çalışmanız en doğrusu olacaktır. Görselliğin bilgiden çok daha dikkat çekici olduğu şu günlerde katalog tasarımlarınızda yazıların ve resimlerin oranı eşit olmalı. Çünkü bir sayfa anlattığınız hizmetinizi bir resim sadece 1 saniyede potansiyel müşterilerinize aktarabilir.

Katalog tasarımında amaç ürünlerinizi sergilemek ise ürünlerinizi ilk olarak seçmeli ve daha sonra katalog boyutlarına karar vermelisiniz. Çok sayfalı ya da çok bitişik resimli kataloglar istediğiniz etkileşimi yaratmayabilir. Katalog tasarımları bu nedenle bu alanda uzmanlar tarafından çalışılması gereken bir reklam mecrası olarak kabul edilir.

Ankara Katalog Tasarımı İçin Doğru Adrestesiniz

Firmanızın tanıtımını yapmak ve kendinizle ilgili bilgi vermek istiyorsanız kataloglar en uygun reklam alanıdır. Broşür ve el ilanlarından son derece kalıcı ve etkili olan kataloglar markanızın kimliğine ve kurum kültürüne uygun olarak tasarlanmalıdır. Baskı halinde olan yani dergi formatı dediğimiz kataloglara ihtiyacınız varsa katalog tasarımlarını sizler için özenle çalışabiliriz. Aynı zamanda web sitenize bu katalogları entegre edecek gerekli ekibe ve alt yapıya da sahibiz. Ankara web tasarımı konusunda kendisini kanıtlamış olan Sıradışı Digital Experience Studio ajansı bünyesinde katalog tasarımlarınız web sitenize entegre edilir ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir. Siz de hem web sitesi ziyaretçilerinize e- katalog imkânını sağlamak hem de profesyonel bir katalog tasarlatmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara katalog tasarımı konusunda sizler de Sıradışı Digital Ajansı ile çalışabilir ve kataloglarını daha kritik bir hale getirebilirsiniz. Bunlar artık günümüzde firmalar tarafından çok önemsenmekte yani günümüzde hangi firmaya bakarsanız bakın her firma çalışma yapacağı diğer bir firmanın yapmış olduğu çalışmaları kurumsal kimliğine web sitesinden yapmış olduğu reklam işlemlerine kadar çok büyük önem vermekte. Günümüzde gerek sosyal medya açısından gerekse web siteleri açısından gerçekten de yapılan çalışmalar çok büyük önem arz etmektedir. Yani sizlerle bir çalışma yapacaksanız herhangi bir şekilde bir işlem yapmak istiyorsanız bu durumda profesyonel bir yardım almalı ve bu tasarımı yaptıracağınız firma hakkında da çok geniş çaplı bir şekilde bilgi toplamalısınız. Bu anlamda sadece katalog değil aynı zamanda da elbette bir firmanın logosu veya web tasarımı çok büyük önem arz etmektedir.

Ankara Katalog Tasarımı Faydaları Nelerdir?

Ankara logo tasarımı denildiğinde Sıradışı Digital Ajansı hemen akıllara gelmektedir. Elbette bu yılların birikimi olarak ve başarısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Şunu söylemek gerekir. Aslında bir logo firmanın kişiliğidir ve kaliteli bir şekilde yapıldığı takdirde insanlar tarafından da daha başarılı görülerek firmanın ön plana çıkması açısından önem arz etmektedir. Bu konuda basit yapılan çalışmalar firmanızı da ikinci planda bırakacak ve istediğiniz sonuçlara ulaşmanız konusunda ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kalmanız gibi bir durumu ortaya çıkaracaktır. Bu tip durumlara mahal vermeden daha başarılı ve daha rahat şekilde sonuçlar almak istiyorsanız bu durumda işlemlerinizi daha garantiye götürebilir ve daha rahat bir şekilde işlem yapma şansına sahip olabilirsiniz. Logoda yapılacak olan en ufak bir çizgi bile aslında firmanın geleceği ile alakalı çok büyük önem arz etmektedir. Günümüzde dünyanın en büyük firmalarından logolarında bulunan renklerden detaylara kadar hepsinin insanların akıllarında yer etmesi ve yahut da logoları bakılarak o firmaların tercih edilmesi aslında tesadüf değildir.

Ankara Katalog Tasarımı Önemi Nedir?

Ankara web tasarım işlemleri de aynı şekilde gerekli logo gerek kurumsal kimlik çalışmaları gibi işlemlerin bir bağlantısı olarak sizlere sunulmaktadır. Web tasarım işlemlerinde de günümüzde artık kolay kullanılabilir ve daha konforlu bir kullanım sunan web siteleri, insanlar açısından ön plana çıkmaktadır. Günümüzde bilindiği gibi özelliklere responsive denilen ve mobil uyumlu olarak sizlere sunulan internet siteleri daha fazla tercih edilmekte ve insanlar özellikle mobil kullanıcılar açısından daha kolay kullanılabilir internet siteleri kurarak ön plana çıkmaktadır. Şunu söylemek gerekir ki web ve mobil sistemin olmaması aslında firmanızın ciddi anlamda geride kalmasına ve insanlar tarafından olumsuz şekilde bakılması gibi bir durumu da beraberinde getirmektedir. Bu yüzden herhangi bir şekilde çalışmanızı yaparken kesinlikle temelini sağlam yapmak açısından bu tip işlemlere dikkat etmek web tasarım işlemlerinde profesyonel bir yardım almak çok büyük önem arz etmektedir. İnsanlar şirketlerine yapmış oldukları yatırım kadar önemli olan nokta da en yanlış hamleler yapmakta ve sadece kötü tasarımları sayesinde kendi firmalarını da ikinci planda kalmak zorunda bırakmaktadırlar.

Ankara Katalog Tasarımı Dijital Ajans Faydası

Ankara dijital ajans denildiğinde ön plana çıkan Sıradışı Digital Ajans, aslında tüm bu işlemler konusunda sizlere özel paketler sunarak yardımcı olmakta ve sizlerin almış olduğunuz hizmetlerin daha rahat bir şekilde olmasını sağlamaktadır. Grafiksel açıdan yapılmış olan tasarımların yanı sıra aynı zamanda da kullanım açısından da göz önünde bulundurulan işlemler sayesinde sizler de daha doğru sonuçlar alma şansına sahip olabilirsiniz. Böylece işlemlerinizin gerçekleştirilmesi ile birlikte daha doğru ve daha kaliteli sonuçlar almış olursunuz.

BİZE HEMEN ULAŞIN