Baştan Sona Dijital Bir Yolculuk: Atabir İnşaat

Marka Değeriyle Bütünleşen Dijital Gelişim Faaliyetleri

2001 yılında yaşama değer inşa etmek için kurulan Atabir İnşaat, Eskişehir’in gayrimenkul sektöründeki konumunu her geçen gün yükseltmeye devam ediyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği konut projelerinde sektörün ivmesini belirleyen firma, Eskişehir’in en büyük metrekareye sahip ayrıcalıklı konut projesi Novacity’den sonra iş dünyasına yepyeni bir soluk getiren Soho Business Center ile prestij anlayışını yerel ve ulusal bazda kanıtlıyor.

Sunduğumuz Hizmetler

 • Dijital Gelişim Analizi

  Dijital Gelişim
  Analizi

 • Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Kurumsal Kimlik
  Tasarımı

 • Web Yazılım Geliştirme

  Web Yazılım
  Geliştirme

 • Sosyal Medya İçerik Yönetimi

  Sosyal Medya
  İçerik Yönetimi

 • Kurumsal İçerik Yönetimi

  Kurumsal İçerik
  Yönetimi

 • Profesyonel Fotoğraf Hizmetleri

  Profesyonel Fotoğraf
  Hizmetleri

 • Metin Konsept Tasarımı

  Metin Konsept
  Tasarımı

 • Video İçerik Geliştirme

  Video İçerik
  Geliştirme

Raslantıları Değil, Hedefleri Önemsedik.

İlk önce gereksinimleri ölçümledik.

Atabir İnşaat’ın dijital deneyim ajansı olarak masaya oturduğumuzda öncelikle markanın dijital potansiyelini analiz ettik. Kurgulayacağımız dijital deneyimlerde izleyeceğimiz yolu, hangi kullanıcılara sesleneceğimizi ve nasıl bir yol izleyeceğimizi tek, tek belirledik.

Sonuç Odaklı
Tasarımın Yol Haritası

Tasarım değerlerimizi markanın kalbine yerleştirdik.

Şehrin konut markası olan Atabir İnşaat ve projeleri için kurumsal kimlik çalışmalarına başından itibaren yön verdik. Gücü ve prestiji ilham alan Atabir İnşaat ve Novacity logolarıyla markanın kurumsal imajını inşa ettik. Kent yaşamında boy gösteren outdoor reklam çalışmaları, ulusal ve yerel odaklı gazete ve dergi ilanlarında kurguladığımız tasarım diliyle rakiplerimize bile ilham verdik.

Ayrıcalıklı Projeler İçin Etkileşim Alanı Yarattık

Kolay Erişilebilir Web Deneyimini 3 Ayrı Projeye Yansıttık

Kapsamlı bir içerik analizi sonrasında başta Atabir İnşaat olmak üzere Novacity’nin de web yatırımlarını kurguladık. Parallax tasarım prensibini belirlediğimiz Atabir İnşaat’ın digital varlıklarında, katılımcı ve etkin bir kullanıcı deneyimi temel hedefimizdi. Her biri ayrı konsepte tasarlanan web deneyiminde yüksek çözünürlüklü proje görsellerini sergilemeyi öncelik edindik.

Tüm Projeleri
360 Derece Deneyimledik

Yüksek Çekim Gücüyle
Atabir İnşaat’ın Yükselişine Odaklandık

Dijital gayrimenkul deneyimine odaklanarak gerçekleştirdiğimiz sanal tur çekimleri ile konut projelerini ulaşılabilir kıldık. Aylık rutinlerle konut projelerinin yapım aşamalarını hem tek kare hem de Drone çekimleri ile fotoğrafladık. Atabir İnşaat’ın görsel gücü sayesinde dijital gelişiminde hızlı bir ivme kaydettik.

Modern Yaşamın Adresi:

Kreatif Konseptler ve Yenilikçi Tasarım

Takipçiler ile doğrudan ve çok yönlü iletişimin mümkün olduğu sosyal medya kanallarında Atabir İnşaat’ın kurumsal algısını başarılı bir şekilde karşı tarafa yansıttık. “Şehrin En İyisi İle Tanışma Zamanı” mottosundan ilham aldığımız Novacity projesinin sunumunda ayrıcalıklara vurgu yaptık. Eskişehir’de ilk kez European Property Awards ödülüne layık görülen Novacity’nin heyecanını şehrin dört bir yanına yansıtırken doğru yerde olmanın her zaman başarıyı getirdiğine şahit olduk.