Mebuskent’in Dijital Serüvenine Yol Arkadaşı Olduk

Mebuskent projesine çok yönlü dijital marka deneyimi tasarladık.

Aymor Grup’un Ankara Batıkent’te yükselen projesi Mebuskent ile henüz temelleri atılmadan önce tanıştığımızda bunun uzun soluklu bir süreç olacağından emindik. Mebuskent proje sahipleri, konut sektöründe daha önce gerçekleştirdiğimiz işleri referans alarak kapımızı çaldığında tüm dijital deneyim süreçlerini bizim tasarlamamızı istediler. Böylece Mebuskent’in dijital gelişim serüvenine takım arkadaşlarımız ile dahil olduk.

Sunduğumuz Hizmetler

 • Dijital Gelişim Analizi

  Dijital Gelişim Analizi

 • Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Kurumsal Kimlik Tasarımı

 • Web Yazılım Geliştirme

  Web Yazılım Geliştirme

 • Sosyal Medya İçerik Yönetimi

  Sosyal Medya İçerik Yönetimi

 • Profesyonel Fotoğraf Hizmetleri

  Profesyonel Fotoğraf Hizmetleri

 • Kurumsal İçerik Geliştirme

  Kurumsal İçerik Geliştirme

 • Video İçerik Geliştirme

  Video İçerik Geliştirme

Ankara’da

Yepyeni Bir Yaşam

İlk hedefimiz: Öncelikleri ve ihtiyaçları belirlemek

Ankara’nın büyük ölçekli yeni konut projesi Mebuskent için çalışmalarımıza Dijital Gelişim Analizi ile başladık. Dijital Gelişim Analizi, proje ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen tüm ihtiyaç ve beklentileri işin başında belirlememize yardım etti. Öncelikli olan noktaları saptadığımızda Mebuskent’in dijital kimliğini inşa etmeye başladık. Bu süreçten itibaren Mebuskent ekibi ile bir bütün olduk ve Ankara’nın en prestijli konut markasının dijital çözüm ortağı olarak tüm hünerlerimizi konuşturduk.

Konut Sektöründe Dijital İnovasyon

Yenilikleri keşfettik, tasarımdaki sınırları ortadan kaldırdık.

Mebuskent’in dijital pazarlama stratejisinin temel taşı olan kurumsal web ve mobil site tasarımında da Sıradışı Digital olarak başroldeydik. Mebuskent’i tüm yönleriyle tanıtacak site tasarımı için işe web hiyerarşisini tanımlamak ile başladık. Kullanıcı deneyimini maximum seviyeye çıkaracak web site tasarımında full-screen imaj kullanımını tercih ettik. Mebuskent’in web arayüzünde sade içerik kullanımını önemsedik. Böylece kullanıcıların bilgiye kolay erişimini hızlı bir süreç haline getirdik. Tüm taşlar yerine oturduğunda web site ara yüzünü mobil site tasarımı için kurgulayarak Mebuskent markasını tüm online araçlar için ulaşılabilir kılmayı başarmıştık.

Dijital Yatırımın En Değerlisi

Kusursuz bir web deneyimi için harekete geçtik

Mebuskent’in web deneyiminin kusursuz olması için Sıradışı bir çaba harcadık ve sonuca ulaştığımızda Mebuskent’in kurumsal web sitesi ziyaretçilerini karşılamaya hazırdı. Elbette Mebuskent için ortaya koyduğumuz Web Yazılım Geliştirme hizmetleri üretim sürecimiz tamamlandığında sona ermedi.İlk günden itibaren güncelliği korunan kurumsal web sitesinin yayın akışı ve güvenlik unsurlarını yönetmeye devam ediyor ve Mebuskent’in en değerli dijital varlığını birlikte büyütüyoruz.

Renklerin Kurguladığı Deneyim

Anı yakalamak için yaşama odaklandık.

Mebuskent dijital pazarlama serüvenine başladığında görselliğin en mühim araç olacağı konusunda hepimiz hem fikirdir. Bu nedenle belli zaman dilimlerinde tüm ekipmanlarımızı toplayarak sahaya indik ve Mebuskent’in yapım aşamasını an be an fotoğrafladık.

Doğa Ve Gelecek,

Özlediğimiz Yaşam’da

Yaratıcı fikirlerle kaynaştık, büyük kitlelerle sosyalleştik.

Tüm heyecanımızı Mebuskent’in sosyal medya içerik yönetimine de yansıtmayı başardık. Sürekli yenilenen konseptlerle Mebuskent’in ayrıcalıklarını hedef kitlesi ile buluşturduğumuzda projeye geri dönüş oranlarında olumlu anlamda artış sağladık. Sosyal medya kanallarında “Yeni Bir Gelecek, Yeni Bir Ankara” mottosuyla çıkışını yaptığımız konsepti “Özlediğiniz Yaşam Burada” ve “Doğanın Kalbinde Ol” gibi nitelikli çalışmalar takip etti. Mebuskent’te yükselen yaşamdan detaylar sunan özel içeriklerle proje henüz tamamlanmadan 50.000 kişiden fazla gerçek takipçiye sesini duyurmayı başarmıştı.

Dinamik Bir Öykü Tasarımı

Çok yönlü iletişim kanallarına yaratıcılık ve verimlilik kattık.

Başından itibaren çok yönlü marka iletişimini üstlendiğimiz Mebuskent’in dijital kullanıcı deneyimi konusunda kat ettiği yolu biz Sıradışı Digital olarak birlikte yürümekten epey keyif aldık. Bundan sonrası için tüm sabırsızlığımızı enerjimize yansıtarak yola devam ediyoruz.