Biz, markanızın hikayesini müşterilerinize en doğru biçimde anlatmak için çalışan bir dijital deneyim ajansıyız

Google Adwords
Aşağı İn

Markanızı doğru tanımlayacak
dijital deneyimler tasarlıyoruz.

 

 

 

 

 

google

Müşterileriniz sağlamış olduğunuz ürün ve hizmetleri tam istediğiniz gibi aradıklarında sizi bulsun.Google reklamları ile hedef kitlenizi sitenize çekin onlara sunduğunuz hizmetler hakkında bilgi verin.Satışlarınızı arttırın.

 

 

Arama Ağı Reklamları

 

 

Müşterilerinize bir tık kadar yakın olun.Google Arama Ağı reklamları ile sizin hizmetinizi arayanların karşısına tek tıkla çıkın.Doğru hedeflenmiş anahtar kelimelerimizle kullanıcılar sizin reklamınıza tıkladığında ödeme yapın.Uzman kadromuz ile google adwords danışmanlığınızı yapalım küçük bütçelerle ,büyük etkileşim sağlayalım.

Kullanıcıların bilgisayar ,tablet ve akıllı telefonlarla yapmış olduğu aramalarda onların karşısına çıkın.Yeni iş fırsatlarını kaçırmayın.

 

 

Görüntülü Reklamlar

 

 

Milyonlarca web sitesi,haber siteleri,banner reklamları,gmail reklamları gibi sizi internet kullanıcılarının %95’den fazlasına ulaştıracak reklamları kapsamaktadır.Kampanyalarınız ve hedef kitleniz için mutlaka kullanılması gereken reklamların başında gelmektedir.Google görüntülü reklamlar hizmetimizden faydalanın.İşinizi geliştirin,büyütün.

 

 

Youtube Reklamları ve Video Reklamlar

 

 

Video içerikleriniz için en uygun reklam yöntemleri başında video reklamları ve özellikle Dünyanın 2.büyük arama motoru olan Youtube reklamları çok önemlidir.Genç ve Orta Yaş kullanıcılara 18-50 Yaş arası hitap eden video içeriklerin ilk 30 sn gösterimi sonrası ödeme yapmanız reklam maliyetleriniz için ayrıca önem taşıyor.Youtube Reklamları ve Video Reklam ağlarında etkili reklamlar oluşturmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Uygulama Reklamları

 

 

İOS veya Android uygulamanız var ve bunları hedef kitlenize duyurmak ,uygulamanızın daha çok kullanıcıya erişmesini istiyorsanız Google uygulama reklamları tam sizlik.Google Uygulama Reklamları ile mobil uygulamanızı yüz binlerce kullanıcıya rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

 

  • Yerinizi hemen ayırtın.

    Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
    Bize biraz firmanızı anlatır mısınız?