İLETİŞİME GEÇ

Biz, markanızın hikayesini müşterilerinize en doğru biçimde anlatmak için çalışan bir dijital deneyim ajansıyız

Sosyal Medya
Aşağı İn

Markanızı doğru tanımlayacak
dijital deneyimler tasarlıyoruz.

 

 

 

 

 

SOSYAL

Sıradışı Digital ile Dijital Pazarlama ve Sosyal Medyaya Adım Atmak için 5 Geçerli Neden

 

 

Özellikle firma sahiplerinin çok iyi bildiği üzere müşteri her zaman daha fazlasını ister. Bitmek bilmeyen müşteri taleplerine ayak uydurmak isteyen markalar da "Yeni yeni icatlar çıkarma başımıza" diyenlere inat dijital pazarlama, sosyal medya gibi tüm yeniliklere hızla adapte olarak büyümeye devam eder. Bu yüzden biz de "Peki dijital pazarlama ve sosyal medya gerçek hayatta ne işime yarayacak?" diye soranlar için en geçerli cevapları tek tek sıraladık. İşte o cevaplar…

 

 

1. Dijital Pazarlamayı ve Sosyal Medyayı Ölçebilirsin

 

 

Evet, yanlış okumadın. Televizyon kanallarına, dergilere ve gazetelere verilen reklamlar tüm detaylarıyla ölçülemediği için hayaller-hayatlar sonucuyla karşılaşmak istemeyen herkes reklamların ne kadar işe yaradığını görmek ister. "Reklama harcadığım paranın yarısının boşa gittiğini biliyorum ancak hangi yarısı olduğunu bilmiyorum." sözünün sahibi John Wanamaker, bugün yaşasaydı dijital pazarlamanın ve sosyal medyanın tüm detaylarına kadar raporlanabilen reklamlarından dolayı bu sözleri söyleyemezdi mesela.Unutmayalım ki ölçebilirsen yönetebilirsin.

 

 

2. Sadece Müşteri Kazanmaz Aynı Zamanda Fanlar Edinebilirsin

 

 

"Ne mana?" dediğini duyar gibiyiz ancak dijital pazarlama ve özellikle internet reklamcılığının sağladığı geniş kitlelere çok daha kolay ulaşabilme avantajından dolayı markanı bilenlere daha iyi şekilde tanıtarak onların bağlılıklarını elde edebilir; bilmeyenlerin ilgisini çekerek potansiyel müşteriler kazanabilirsin.

 

 

3. Kullanıcılarla Etkileşimde Kalarak Firmanı Büyütebilirsin

 

 

Bir markanın dijital pazarlamaya ve sosyal medyaya açık olması ne demekti? Emek demekti, etkileşim demekti. Bu yüzden markanı internet reklamcılığı ile daha geniş kitlelere duyurmalı, gelen şikayet ve önerileri dikkate almalısın ki markanın etki alanı ve ürünlerin çeşitliliği kısa zamanda artsın.

 

 

4. Markanı Atom Karıncaya Dönüştürebilirsin

 

 

İster başlangıç aşamasında bir firmanın ister küçük bir işletmenin sahibi ol, fark etmez. Adeta "Ne olursan ol, gel." felsefesini destekleyen dijital pazarlama ve sosyal medya, sadece köklü markalar için değil, her marka için işe yarar. Böylece internet aracılığıyla olduğundan çok daha büyük görünebilir ya da göründüğünden çok daha büyük işler başarabilirsin.

 

 

5. Sattığın Ürünleri Tekrar ve Tekrar Pazarlayabilirsin

 

 

İnternet sitelerinde dolaşırken daha önce ilgilendiğin ürünlerle farklı sitelerin reklamlarında tekrar karşılaşmış, "Nasıl oluyor bu ya?" tepkisi vermiş olabilirsin. Bunu sağlayan ve dijital pazarlama ile sosyal medyanın sayısız nimetlerinden biri olan re-marketing sayesinde sen de ürünlerinin satışını hızlandırabilir ve arttırabilirsin.

İnternet reklamcılığının avantajlarından yararlanmak istiyorum ancak tüm bunları yapabilmem için desteğe ihtiyacım var." diyorsan Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi ve Tecrübeli Dijital Ajans Sıradışı Digital ile çalışabilir; böylece yaratıcılığı ve profesyonelliği buluşturan bir hizmet anlayışından yararlanabilirsin.

 

  • Yerinizi hemen ayırtın.

    Firmanızın kurumsal hedeflerini Sıradışı bir dijital deneyimle buluşturabiliriz.
    Bize biraz firmanızı anlatır mısınız?